czwartek, 20 października 2011

nauka jazdy gdynia

Wysoka zdawalność kandydatów na kierowców to nasz priorytet. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi kursanci, egzamin teoretyczny i praktyczny zdawali za pierwszym razem!
szkoła nauki jazdy w Gdyni

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę instruktorską z dużym doświadczeniem pedagogicznym i szkoleniowym. Zajęcia teoretyczne to nie tylko filmy i suche przepisy, mówimy dużo o kulturze jazdy, technice kierowania w różnych sytuacjach (w różnych warunkach drogowych i pogodowych)
czy o bezpieczeństwie ruchu drogowego.

Samochody na których szkolimy są nowe, wyposażone zgodnie z odpowiednim rozporządzeniem o szkoleniu i egzaminowaniu. Zawsze czyste i sprawne technicznie a w okresie zimowym wyposażone w opony zimowe. Auta są serwisowane w Autoryzowanej Stacji Obsługi.

Zajęcia z zakresu pierwszej pomocy prowadzi lekarz z wieloletnim stażem i doświadczeniem.

Dysponujemy placem manewrowym niedaleko ośrodka egzaminowania, na placu oprócz pasów ruchu posiadamy wyznaczone miejsca do ćwiczenia parkowania i jako jedna z nielicznych szkół  posiadamy  wzniesienie do ćwiczenia ruszania z hamulca awaryjnego (obowiązkowe zadanie na egzaminie państwowym). Plac jest oświetlony dzięki czemu można na nim ćwiczyć o każdej porze dnia i nocy.

Wszyscy nasi kursanci są ubezpieczeni od NNW w trakcie trwania kursu.

Jeśli chcesz zrobić prawo jazdy w Gdyni to tylko z Nami: 
teraz 2 godziny dodatkowej jazdy przed egzaminem gratis.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz